UA
UA EN
UA EN
Вам буде пасувати

Все починається із них. Каблучки — базова біжутерія, яку кожна дівчинка бачить із раннього віку. У каблучок є щось містичне: їх передають із покоління в покоління, дарують з нагоди важливих подій, вони стають атрибутом заручин. Каблучкам нескінченно приписують необґрунтований символізм. Починаючи з "розшифровки дівчини-загадки" по тому, яка каблучка і на якому пальці вона носить, до заборон: не поєднувати біжутерні каблучки з дорогоцінними і не носити безіменному пальці.

Насправді, каблучки – просто дуже помітна частина образу та один із найпопулярніших аксесуарів. Оскільки, на відміну від інших прикрас, каблучку видно відразу. Їх не прикриває волосся, як у випадку із сережками, і рукава одягу, як — із браслетами.

Ми любимо анекдот про булочницю в персні, у якої дівчина з діамантом на пальці питала про свіжість випічки, вказуючи на булочки новою каблучкою. На що булочниця, розставивши пальці, на кожному з яких красувалося по широкій каблучці, віялом, заявила, що весь хліб свіжий. І в такий спосіб поставила покупницю на місце.

Ми уявляємо нашу Only Good Hero саме такою, як ця булочниця — досить сміливою, щоб одягати на себе будь-яку кількість виробів, і відчувати себе чудово в будь-яких обставинах.

Біжутерні прикраси, представлені в інтернет-магазині Only Good, ідеально підходять для дівчат, які вільні від обмежень. Вони не дотримуються правил та канонів: свої образи вигадують на основі внутрішнього відчуття. Вони не бояться експериментувати, міксувати гламурні речі з ретро-виробами, доповнять стиль з елементами спорту прикрасами із золота. І при цьому вони завжди виглядають органічно та впевнено в собі.

Біжутерні каблучки в Only Good

У нашому магазині представлені неординарні прикраси: широкі біжутерні каблучки, моделі з камінням та без, лаконічні вироби. Ми щосезону переглядаємо трендові колекції, щоб відібрати найкраще. Віддаємо перевагу невеликим мануфактурам великим фабрикам, придивляємося до лімітованих випусків. І все для того, щоб ви змогли підібрати оригінальні прикраси, не як у всіх. Бажаєте купити каблучку з біжутерії недорого в Україні – ласкаво просимо в Only Good. Ми гарантуємо високу якість товарів і велику селекцію.

Наше завдання – допомогти полюбити каблучки нових та складних форм, познайомитись зі сміливими поєднаннями. Ми навіть створювали власну колекцію кілець — Сhunky Rings із полімерної глини яскравих кольорів. Це сміливе рішення припало до душі нашим клієнткам і стало символом літа.

Ми не намагаємося поміняти нашу дівчину, але надихаємо її на сміливі поєднання та експерименти. Чи не носили раніше біжутерні каблучки з камінням? Подивіться на вироби, представлені в нашому онлайн-каталозі. Ми впевнені, що ви зміните уявлення про такі прикраси.

Дівчата, які хоч раз купували вироби у нашому інтернет-магазині, стають нашими постійними клієнтками. Вони «прикипають» до певних брендів, які максимально точно передають їхній внутрішній світ.

Незвичайні каблучки з біжутерії – асортимент інтернет-магазину Only Good

Cортування
Фільтр
Стать
Матеріал
Бренд
Розмір
Колір
Ми використовуємо cookies для швидкої та зручної роботи сайту. Продовжуючи користування сайтом, ви приймаєте умови обробки персональних даних